Outletw_OPTIMUM BCAA 1000 200caps

  • Outletw_OPTIMUM BCAA 1000 200caps
32,65 €
17,60 €
/ pcs.
You save 46% (15,05 €).

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
We care about your comfort, that's why our shop offers returns on favorable terms.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Creatine Powder 300g OPTIMUM

Kreatyna od wielu lat jest zaliczana do podstawowych suplementów poprawiających energetykę i intensywność wysiłku, regenerujących energię na poziomie komórkowym, zapobiegających powstaniu efektu katabolicznego, a przede wszystkim działających w kierunku zwiększenia masy oraz siły mięśni.

Kolejnym pozytywnym skutkiem stosowania suplementacji kreatyną jest zwiększenie wchłaniania wody przez komórki mięśniowe, co powoduje swoiste uczucie „napompowania” mięśni, tym samym wzrost ich objętości, oraz przyspieszenie transportu substancji odżywczych do komórki i odprowadzenie produktów przemiany materii z komórki.

Kreatyna jest podstawowym regeneratorem wysokoenergetycznego związku ATP. Rozpad tego związku jest wykorzystywany przez organizm zarówno do skurczu mięsni jak i do syntezy bielak, wewnątrzustrojowego transportu związków organicznych, oraz wszelkich procesów anabolicznych. Dzięki suplementacji kreatyną możemy realnie wspomóc:- poprawę jakości i intensywność treningu- zwiększenie masy mięśni oraz ich siłę- przyspieszenie regeneracji powysiłkowej.

Kreatyna ON jest całkowicie syntetyczna, charakteryzuje się farmaceutyczną jakością, w 100% wolna od zanieczyszczeń oraz jakichkolwiek substancji niepożądanych. Działanie preparatu polega na zwiększeniu produkcji i magazynowaniu podstawowego substratu energetycznego Adenozyno Trójfosforanu (ATP). Wysokiej jakości produkt spektakularnie wywołuje wzrost siły, wytrzymałości i wielkości mięśni.

Skład:

Wartości odżywcze: W porcji (5g)
Wartość energetyczna 0kcal (0kJ)
Monohydrat Kreatyny 5g

Sposób użycia:

Sugerowane dawkowanie: spożywać od 20-25g suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder przez pierwsze 4-5 dni w celu nasycenia mięśni (po 5g między posiłkami) po tym okresie spożywać od 5 do 10g dziennie, czyli jedną łyżeczkę do herbaty rano na czczo, oraz 5g zaraz po zakończeniu sesji treningowej.
Popijać napojem typu carbo lub słodkim sokiem owocowym. By spotęgować efekt anaboliczny działania kreatyny, najlepiej ją spożyć wraz z glutaminą oraz aminokwasami BCAA firmy Optimum Nutrition. Nie stosować łącznie z napojami białkowymi lub kofeinowymi.
Nie przekraczać zalecanej dawki!

Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!
(przeważnie rok, albo dłużej!)

Tech specs:
Forma:
Capsules
Płeć:
Kobieta
,
Mężczyzna
Kategoria:
Amino acids - Bcaa
OUTLET:
Data poniżej pół roku
Zastosowanie:
Weight
,
Fat burner
,
Regeneration
,
For fatigue
,
Strength
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Fields marked with asterisk are required
Users reviews

subscribing to the newsletter!

pixel